theBox_logo+baseline_apart_CMYK

JOUW MENING OVER THE BOX ANTWERPEN #2

Goed nieuws! Stad Antwerpen heeft beslist om een tweede The Box te lanceren in het centrum van Antwerpen.

Momenteel zijn we op zoek naar de geschikte locatie. Verschillende handelspanden zijn ondertussen op onze shortlist beland. Omdat jij The Box Antwerpen al gebruikte of de voorbije twee jaar interesse toonde, horen we graag wat voor jou belangrijk is bij de keuze van een tweede locatie.

De bevraging duurt slechts 2 minuten.

Je maakt bovendien kans op een Cadeaubon Antwerpen t.w.v. 50 euro. Deadline is 30 september 2026.

Bedankt om mee te denken! Jouw input helpt ons om uit de panden op onze shortlist een locatie te kiezen die zo goed mogelijk aansluit bij de behoeften van ondernemers.

Bevraging vergoeding The Box Antwerpen 2
1. Hoe groot moet The Box Antwerpen 2 volgens jou MINIMAAL zijn?
2. Stel: The Box Antwerpen 2 ligt op een absolute toplocatie in het centrum van Antwerpen, met veel passage en zichtbaarheid. Welke ALL-IN vergoeding per 4 weken (all-in = gebruik pand, nutsvoorzieningen, internet, vergunningen en verzekeringen, sabam, alarm, modulaire meubels, kaderrails,...) zou jij MAXIMUM bereid zijn te betalen?
3. Wat vind jij belangrijker?
4. Welke elementen zijn voor jou het belangrijkst bij de keuze voor een pop-uplocatie? Maximaal 3 antwoorden.
Je kunt deze enquête anoniem invullen, maar als je kans wilt maken op een Cadeaubon Antwerpen ter waarde van 50 euro, vul dan hier je naam en e-mailadres in.
Je kunt deze enquête anoniem invullen, maar als je kans wilt maken op een Cadeaubon Antwerpen ter waarde van 50 euro, vul dan hier je naam en e-mailadres in.
Voornaam
Achternaam